EKSKLUZIVE: Autostrada Nish – Beograd me rrezikshmëri të lartë për qarkullim (Foto)

Qarkullimi në autostradën  Nish-Beograd  është vështirësuar shumë si pasojë e erërave të fortë të përcjellura me borë dhe acarë duke zvogëluar dukshmërinë pothuajse në zero siç shihet në foto, shkruan PodujevaPRESS.

Falënderojmë bashkatdhetarët për fotot e dërguara.

Artikulli paraprakEKSKLUZIVE: Kolona të gjata në kufirin Serbi – Hungari (Foto)
Artikulli tjetërBehgjet Pacolli ftohet në ceremoninë e inaugurimit të Donald Trumpit