E tërë bota po tallet me futbollistin serb, ja pse (Foto)

Mediat botërore dhe njerëzit nëpër rrjete sociale janë duke u tallur me një futbollist serb.

Mbrojtësi serb, Uros Vitas, e ka postuar një fotografi në Instagram duke e shfaqur tatuazhin e ri në bark, transmeton Express.

Ai e ka bërë tatuazh fytyrën e gruas së vet, por duket se nuk i ka dalë ashtu siç e priste.

Mediat e huaja e posaçërisht ato angleze kanë qenë të shpejta në komentimin e këtij tatuazhi, duke e cilësuar si qesharak dhe të shëmtuar.

Hiç më mirë nuk e kanë cilësuar as përdoruesit e rrjeteve sociale.

Ai luan për KV Mechelen në Belgjikë e edhe pse përshkruhet si një mbrojtës i mirë kjo nuk është arsyeja pse ai është bërë i famshëm në internet./Express/