E akuzuan se po prezentohet si sudeze, ja si përgjigjet Dafina Zeqiri (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ditë më parë ka qenë në qendër të kritikave nga mediat dhe fansat.

Pas lansimit të këngës së saj të re për tregun ndërkombëtar “Four Season” , mediat e huaja kishin shkruar për Dafina Zeqirin, por që ajo prezentohej si këngëtare suedeze.

Pas kësaj pasuan kritika të shumta në drejtim të Dafinës, duke e cilësuar këtë si “mohim” të kombësisë.

Por Dafina këto ditë ka bërë diçka që do t’i përgjigjet të gjithëve që akuzuan atë, transmeton Magazina.al

Ajo në dorën e saj ka bërë një tatto, në të cilën do ta dëshmoj që është shqiptare, e ku shkruan “Illyrian”(Ilire), kjo si duket ka qenë përgjigjja më e mirë që kanë marrë kritikuesit./Magazina.al/