Dyshja e njohur e skenës kosovare haptazi e pranojnë lidhjen e tyre (Foto)

Janë apo nuk janë në lidhje!

Kjo është pyetja që i ka mbushur faqet rozë në portalet shqiptare. Fjala është për reperin Gjiko dhe prezantuesen Elita Rudi të cilët tashmë përmes fotove kanë deklaruar se janë në lidhje, shkruan lajmi.net

Dyshja përsëri kanë hedhur fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet se janë në të njëjtin vend.

Përderisa Gjiko i jepte veturës së tij, ishte Elita ajo që qëndronte prapa me sajë dhe i dashuri i saj po e tërhiqte sajën me veturë.

Ky është rasti, kur fotoja flet sa 1000 fjalë!/PodujevaPRESS/15970598_10158078720740301_1138401145_n

 

Artikulli paraprakAksident në magjistralen Podujevë-Prishtinë
Artikulli tjetërVdes Ramiz Kelmendi