Dje, te vendi i quajtur “Te Pusat e Surkishit” (Video+Foto)

Kjo ishte gjendja e rrugës në fshatin Surkish ditën e së premtes. Ky vend njihet ndryshe edhe “Te Pusat e Surkishit”, ku bora kishte arritur nivelin prej 1m, shkruan PodujevaPRESS.

Siç shihet në video dhe foto veturat jo vetëm që e kanë pasur të pamundur te dalin por edhe janë bllokuar, ndërsa personi që shihet me jelek identifikues trafiku nuk ka qenë polic por një qytetar i bllokuar me veturë. /PodujevaPRESS/

 

Artikulli paraprakPas cilës orë në mbrëmje NUK BËN të pini kafe?!
Artikulli tjetërAeroporti i Prishtinës i kthehet normalitetit