Dionis Gashi nga Dobërdoli, boksieri më i mirë në turneun “Thank You USA & Diaspora”

Boksieri i KB “Prishtina” Dionis Gashi i cili vije nga Dobërdoli i Podujevës është shpallur boksieri më i mirë në turneun “Thank You USA& Diaspora”, transmeton PodujevaPRESS.com

Ky turne dje është organizuar nga klubi i boksit të Prishtinës dhe kryetari i saj, Aziz Salihu.

Urime për Dionisin, dhe shumë suksese në meçet tjera./PodujevaPRESS.com/