Çuna kujdes, Arilena po zhvishet… (Foto)

Ka filluar që të provokojë shumë në setet që po i realizon.

Këngëtarja nga Shqipëria, Arilena Ara ka publikuar një tjetër imazh në Instagram ku dukej më seksi se kurrë më parë, shkruan lajmi.net

Ajo dukej sikur do të zhvishet dhe ishte shumë tërheqëse.

E veshur me të zeza, por e zhveshur në pjesën e lartë.. Arilena nuk i lë shumë vend imagjinatës./Lajmi.net/

arilena_1486672036-4460599