Camila nga Miss Kosova në fermere! (Foto)

Miss Kosova, Camila Barraza aktualisht gjendet në Filipine ku do të marr pjesë në një gare bukurie për të përfaqësuar Kosovën.

Camila e cila në çdo moment shpreh dashurinë që ka për Kosovën, një gjë të tillë e ka bërë edhe në postimin e fundit.

Ajo ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku shihet duke mbjellë një pemë, shkruan Indeksonline.

“Duke lënë diçka të vogël nga unë dhe Kosova në Baguio, Filipine”, ka shkruar Camila në foto. /Indeksonline/

Artikulli paraprakPo i vjen fundi futbollit që njohim: FIFA heq pozitën jashtë loje, kartonin e verdhë dhe sjell tetë ndryshime drastike (Foto)
Artikulli tjetërINTERVISTA/ “E kemi patur gjithnjë barutin e thatë”, Koloneli shqiptar nxjerr zbuluar ushtrinë serbe pranë Kosovës (Foto)