Bebe Rexha paralajmëron videoklip të ri (Video)

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, ka paralajmëruar videoklipin e këngës së saj më të re, shkruan Gazeta Express.

“I Got You” është kënga e saj e fundit që u shndërrua në hit, por që ka ardhur vetëm në versionin audio.

Tani ajo do t’i bashkëngjisë videoklipin dhe këtë e ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale.

Ajo ka postuar një video në të cilën shihet duke vallëzuar.

Artikulli paraprakKështu parkohen veturat zyrtare të komunës së Podujevës (Foto)
Artikulli tjetërPolitika, larg duart nga arsimi