Batatina “bombardon” Tovërlanin në Facebook (FOTO)

Nuk vonon shumë dhe Tahir Batatina shfrytëzon Facebookun për t’iu kundërpërgjigjur Afrim Tovërlanit të Feronikelit.

Trajneri i skuadrës nga Drenasi, pas fitores 1:0 ndaj Llapit, tha për lojtarët llapjanë se fusha e Drenasit nuk është Banja e Shakovicës, duke iu referuar zhagitjeve të lojtarëve kundërshtarë.

“Të mërkurën e ardhshme Afrim Tovërlani besojë nuk do të mbajë stërvitje, pasi që do të ulet para ekranit televiziv dhe do ta shikon skuadrën e Llapit në ndeshjen për Kupën e Kosovë”, ka shkruar Batatina, raporton Gazeta Olle.

Llapi kishte eliminuar javë më parë Feronikelin, pikërisht në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, derisa të mërkurën luan me Lirinë në çerekfinale.