Aktori kosovar hyn i gjallë në varr (Foto)

Aktori i madh shqiptar Çun Lajçi, i njohur jo vetëm për role të mëdha në skenën e teatrit dhe kinematografisë kosovare, por edhe për këmbëngulësinë në kundërshtim të Demarkacionit me Malin e Zi, ka ardhur me një mesazh nga “varri”.

Lajçi, përmes një postimi në Facebook, ka publikuar një foto ku shihet i shtrirë në një gropë në formë varri, transmeton Telegrafi.

“Veç me pas kush me m’mbulu!!!”, ka shkruar Lajçi.