Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Podujevë. Një kamion transportues dhe një veturë me targa lokale janë përfshirë në këtë aksident.

Policia rrugore ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin. Policia thotë se në këtë aksident përveç dëmeve materiale ka edhe persona të lënduar por nuk është fatal./Indeksonline/

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë (Foto)