Aksident trafiku në Penuh të Podujevës, përplasen mes vete një kombi-bus dhe veturë

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Penuh të Podujevës.

Siç shihet në pamjet e dërguar në  adresë të IndeksOnline, një kombi bus është përplasur me një veturë të tipit Audi, duke i shkaktuar kështu dëme materiale, dy automjeteve.

Ndërsa janë shkaktuar kolona dhe tollovi në këtë pjesë mjaftë të frekuentuar që lidh Prishtinën me Podujevën.