Aksident trafiku në hyrje të Prishtinës (Foto)

Sot, rreth orës 8 të mëngjesit, në magjistralen Podujevë-Prishtinë, afër ETC-së, në hyrje të Prishtinës ka ndodhur një aksident trafiku.

Në foto shihet një veturë e tipit “pikap”, e cila ështe rrokullisur në cep te rrugës. Sipas dëshmitarëve të pranishëm, vozitësi është vetëaksidentuar si pasojë e humbjes së kontrollot mbi automjetin.

Vozitësi ka pësuar vetëm lëndime të lehta. /Podujeva Press/

 

Artikulli paraprakDËSHTON MARRËVESHJA MES AHMETIT DHE GRUEVSKIT
Artikulli tjetërBDI nuk lidh koalicion me VMRO-DPMNE, Gruevski humb mandatin (Video)