Aksident shumë i rëndë, një i vdekur e disa të lënduar

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Arllat-Malishevë.

Aksident ka qenë aq i rëndë sa që vetura e përfshirë është ndarë në dysh dhe në të kanë mbetur vetëm goma dhe pjesa metalike.

Shoferi i veturës së përfshirë ka ndërruar jetë në vend, ndërsa ka disa të lënduar në furgonin me të cilin është përplasur vetura.

Artikulli paraprakDy burra raportojnë ne polici se iu kanë humbur gratë e tyre
Artikulli tjetërE dhimbshme: Ky është personi që humbi jetën në aksidentin e sotëm