Aksident komunikacioni në magjistralen Podujevë – Prishtinë (Foto)

Para pak qaste ka ndodhur një aksident komunikacioni në fshatin Lebanë, ku dy vetura, Opel Corsa dhe Renault Megane. Burimet e PodujevaPRESS tregojnë se nuk ka të lënduar. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakMinistria e Infrastrukturës: të gjitha rrugët e Kosovës të qarkullueshme
Artikulli tjetërPODUJEVË: Parregullsi me tenderin e mjedrave (dokument)