Aksident i rëndë në Lupq të Podujevës, ka të lënduar |PAMJE

0

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në fshatin Lupq të Podujevës, ku për pasojë ka dhe të lënduar, raporton IndeksOnline.

Veturë e shkatërruar dhe pjesë të saj shihen të kenë përfunduar në rrugë, ndërsa në vendin e ngjarjes ka dal dhe  autoambulanca,  si dhe KFOR-i çek të cilët kanë  ofruar ndihmën e tyre.

IndeksOnline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes:

Aksident i rëndë në Lupqë, KFOR-i ndihmon të aksidentuarit

Gepostet von IndeksOnline am Freitag, 10. Juli 2020