Aksident i rëndë mes tri automjeteve në Gllamnik të Podujevës |PAMJE

Një aksident trafiku ka ndodhur mes tri automjeteve në fshatin Gllamnik të Podujevës.

Policia tashmë ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Ende nuk dihet se sa është numri i personave të lënduar. Indeksonline do të ju mbaj të informuar në lidhje me rastin.