Afrona ka një rivale shumë të fortë… (Foto)

Emri i Afrona Dikës është lakuar shumë herë nëpër media rozë, sidomos për bukurinë e saj. Por sa duket ajo ka një rivale shumë të fortë në këtë aspekt, shkruan Indeksonline.

Fjala është pra për nënën e saj, një zonjë e vërtetë dhe e bukur të cilën Afrona me plot krenari nuk ka hezituar që ta shfaq në llogarinë e saj në Instagram./Indeksonline/