Adelina pamje mahnitëse sjell për vitin e ri! Ja si po duket tani

Adelina Ismaili e cilësuar si pop Diva shqiptare, sonte nuk ka kaluar kjo ditë e fundvitit pa na sjell pamje të bukura, shkruan “InfoKosova”.

E veshur me të bardhë Adelina shfaqet nga një vend i akullt.

Nuk dihet nëse këngëtarja Ismaili e ka bërë këtë foto gjatë realizimit të ndonjë klipi, apo ndoshta e ka punuar foton vetëm për festën e vitit të ri!

Por, ajo vërtet duket shumë bukur dhe mahnitëse.

Ja, shikojeni tani./InfoKosova/