A ju kujtohet ky vallëzim provokues i Olta Gixharit? (Video)

Aty ku është ajo nuk ka vend për komplekse. Kështu ka ndodhur edhe gjatë një spektakli në Top Channel një vit më parë,përcjell Express.

Olta Gixhari ka ndezur skenën me një kërcim shumë provokues me partnerin e saj, Ledjan Agalliaj.

Performanca titullohej “Crazy in love”, dhe aktorja është shfaqur mjaft provokuese me lëvizjet e saj në skenë.

/PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakE KONFIRMOJNË DUKA DHE VOKRRI – LIGA E PËRBASHKËT DREJT FORMIMIT
Artikulli tjetërKujdes, radiatorët ua shkatërrojnë shëndetin