A e ka bërë ndonjëherë Nysreti me lot, Meritën?! (VIDEO)

Mes shumë pyetjeve provokative Merita u përgjigjë mjaft sinqerisht duke mos hezituar aspak që të tregojë të vërtetën.
E detyruar të tregojë se cili anëtar i familjes këndon më së miri, ajo u shpreh se Albatriti dhe Albiona janë këngëtarët më të mirë në familje.
Merita u pyet edhe mbi atë se a është xheloz Nysreti dhe se a e ka bërë ndonjëherë me lot atë.
Përgjigjet e këtyre dhe shumë pyetjeve tjera mund t’i kuptoni përmes kësaj videoje.

Artikulli paraprakSharon Stone është 58 vjeçe, por ende guxon të pozojë me bikini (Foto)
Artikulli tjetërGjermania mbetet shtylla e Europës