Daily Archives: 25/07/2021

Podujevë: Shoqërohen 5 persona në stacionin policor, u sekuestrohen armë e municione

Drejtoria rajonale e policisë së Prishtinës ka ngritur prezencën policore dhe riorientuar shpërndarjen në terren me qëllim mbulimin e secilës zonë në funksion të...

Vdes 56-vjeçari në Podujevë pas rrokullisjes me traktor

Sot ka humbur jetën një 56-vjeçar në fshatin Herticë të komunës së Podujevës. Atë e kishte zënë traktori që është rrokullisur. Rastin për Indeksonline e ka...

Policia kroate del me komunikatën zyrtare se si erdhi deri te aksidenti ku humbën...

Policia kroate sapo ka dalë me komunikatën zyrtare rreth shkaqeve që kanë quar në aksidentin e tmerrshëm ku humbën jetën 10 dhe u lënduarn...

Ushtria e Kosovës trajnim në hapsirat e liqenit të Batllavës

Komuna e Podujevës njofton qytetarët që nga data 26.07.2021 deri më 28.07.2021, Regjimenti i tretë i këmbësorisë, Kazerma Minatori e sistemuar në Mitrovicë, sipas...

Mjeku kroat jep detaje nga aksidenti tragjik i autobusit kosovar: 45 persona janë të...

Të paktën 10 persona raportohet të kenë vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mëngjesin e së dielës në Kroaci, raporton Gazeta...

Kryeministri Kurti reagon për aksidentin tragjik në Kroaci: Lutemi për sa më pak viktima

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti,  ka reaguar pas aksidentit fatal të autobusit me targa kosovare në Brod të Kroacisë, nga ku raportohet për 10...

Podujevë, hajnat kryejnë vjedhje në shtëpitë e dy vëllezërve

Një rast i vjedhjes së rëndë është raportuar mbrëmë rreth orës 22:30 në Podujevë. Sipas Policisë, dy vëllezër kanë raportuar se persona të panjohur kanë...

Kryeministri kroat ngushëllon Kosovën pas aksidentit të rëndë

Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviq ka ngushëlluar popullin e Kosovës pas aksidentit të rëndë në Slavonski Brod, ku një autobus nga Kosova është aksidentuar. Raportohet...

Raportohet se rreth 20 persona mbetën të bllokuar brenda autobusit që u aksidentua tragjikisht...

Rreth 20 persona dyshohet të jenë ende brenda autobusit kosovar i cili u aksidentua tragjikisht në Kroaci, e nga ku raportohet të kenë vdekur...

Pamje nga aksidenti tragjik në Kroaci, ku vdiqën 10 persona

Një autobus nga Kosova është aksidentuar në Kroaci, ku si pasojë kanë mbetur të vdekur 10 persona e janë lënduar rreth 30 të tjerë,...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title