Daily Archives: 16/09/2020

Dikur me bikini sot e ka vendosur mbulesën islame, rrëfimi i Shkëndije Mujaj: Ja...

Shkëndije Mujaj njihej si një nga femrat shqiptare që nuk njihte tabu. Me videoklipet seksi dhe fotot e videot ku ekspozonte format e saj trupore,...

Babë e bir dënohen me 26 vjet burgim për vrasjen e para 10 vjetëve,...

Pas kthimit të rastit në rigjykim për të tretën herë, Gjykata Themelore në Prishtinë, të mërkurën, sërish i ka shpallur fajtorë të akuzuarit, Senad...

Lëndohet rëndë një femër në aksidentin mes kamionit dhe veturës në rrugën Prishtinë-Podujevë

Një femër ka pësuar lëndime të rënda trupore në një aksident trafiku mes një kamioni dhe veture në rrugën Prishtinë-Podujevë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja...

Nga këto vendbanime janë rastet e reja me COVID-19 në Podujevë (LISTA)

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me  metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 538 mostra...

Raste të reja me COVID-19 në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me  metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 538 mostra...

Rrokulliset një veturë në magjistralen Prishtinë-Podujevë |FOTO

Një femër ka pësuar lëndime të rënda trupore në një aksident trafiku mes një kamioni dhe veture në rrugën Prishtinë-Podujevë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja...

Reagon Naim Fetahu: Shqetësuese mos transparenca në komunën e Podujevës

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Podujevës, Naim Fetahu ka shkruar në profilin e tij në facebook se “Mos transparenca e...

Rrahu fëmijët e saj dhe anëtarët e tjerë të familjes, arrestohet gruaja në Podujevë

Policia njofton për arrestimin e një gruaje gjatë ditës së djeshme në Podujevë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj dhe anëtarëve...