19 nga imazhet më kuptimplota ndonjëherë

Një foto vlen një mijë fjalë, por jo të gjitha fotografitë janë të barabarta për nga domethënia, transmeton PodujevaPRESS.

Këto fotografi janë të fuqishme dhe thuajse të paharrueshme për shkak të vëllimit që shprehin kur flasin për gjendjen e njeriut – disa nga momentet më të mira dhe më të këqija të ekzistencës bashkëkohore njerëzore./Lajmi.net/

Artikulli paraprakJa çfarë makine kërkuan kosovarët më së shumti në Google gjatë vitit 2016
Artikulli tjetërParashikimi i motit për shtatë ditë në Podujevë (Foto)