Etiketim: Imami

Tentuan ta ndalojnë imamin ta falte namazin e xhumasë, BIK në...

0
Këshilli i Bashkësisë Islame në Podujevë ka njoftuar se sot në xhaminë e fshatit Bellopojë disa persona tentuan të ndalojnë imamin për të kryer...

Këshilli i Bashkësisë Islame në Podujevë distancohet nga opinionet e imamit...

0
Bazuar në Kushtetutën e BIK, rregulloren e KBI Podujevë dhe norma tjera të përgjithshme juridike, KBI -Podujevë njofton se distancohet nga disa opinione të...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title