Etiketim: Herticë

Albin Kurti dhe ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, kanë qëndruar sot...

0
Kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, kanë qëndruar sot në fshatin Herticë në Komunën e Podujevës, siç kanë thënë...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title