Etiketim: Demostrata

ARKIVË: Kështu demostrohej gjatë viteve 90’ta në Podujevë (Foto/Video)

0
Ato ditë kur Kosova po vlonte nga dhuna e shtypja e egër dhe nga presioni i ndryshimeve kushtetuese i suprimimit të autonomisë së Kosovës....

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title