Etiketim: çaj

Kosovarët të ‘çmendur’ pas kafes e çajit, pinë me miliona kilogramë

0
Pijet më të konsumuara në Kosovë janë kafet dhe çajat. Rreth 10 milionë kilogramë kafe e çaj konsumohen nga kosovarët përgjatë një viti. Në vendin...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title