Etiketim: berllogu

Podujeva cakton lokacionet e 2 deponive të përkohshme për inerte

0
Kuvendi Komunal i Podujevës ka miratuar propozimvendimin e Drejtorisë së Pronës, Kadastrës dhe Gjeodezisë për caktimin e 2 lokacioneve ku do të funksionojnë përkohësisht...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title