Etiketim: Arsimi ne Podujeve

“Rezultati i PISA-s, treguesi më i mirë i korrupsionit në arsim”

0
Ka filluar konferenca arsimore e cila ka për qëllim zhdukjen e korrupsionit nëpër shkolla si dhe zhvillimin e tyre. Në konferencën me temë: ''Fuqizimi i...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title