Arkivat Përditshëm 02/03/2023

Sinjali: Këto janë të gjitha auto sallonet dhe bizneset tjera të bastisura sot –...

0
Operacioni policor kundër fajdes i zhvilluar sot në disa qytete të vendit, nga Prokuroria Themelore në Ferizaj, në koordinim me Drejtorinë për Hetimin e...

Ngritet aktakuzë ndaj mjekut që deshi ta punësonte mbesën në Podujevë

0
Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ngritur aktakuzë ndaj të pandehurit G.Th., për shkak të veprës penale “Konflikti i interesit”. https://podujevapress.net/podujeve-dyshime-per-shkelje-te-renda-ne-punesim-daja-interviston-mbesen/ Sipas aktakuzës, i pandehuri i lartcekur,...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title