Arkivat Përditshëm 17/01/2023

Burri e rrah brutalisht ish gruan e tij në mes të rrugës, përfundon në...

0
Ka shumë raste kur gratë kosovare nuk ‘shpëtojnë’ nga problemet edhe pse zgjedhin që të shkurorëzohen e të ndajnë rrugët me bashkëshortët e tyre,...

Dy të lënduar në aksidentin e sotëm në Shakovicë

0
Dy persona janë lënduar në aksidentin që ka ndodhur në mëngjesin e së martës në fshatin Shakovicë, në rrugën Prishtinë-Podujevë, sipas të dhënave fillestare,...

Aksident i rëndë në rrugën Podujevë-Prishtinë |PAMJE

0
Para pak qastesh ka ndodh një aksident i rëndë në magjistralen Podujevë-Prishtinë. Në vendin e ngjarjes kanë dal ekipet mjekësore dhe policia. PodujevaPRESS do të ju...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title