Arkivat Përditshëm 09/09/2022

Maqastena: 22 kryetarë të pikave po duan të japin dorëheqje, por jam duke u...

0
Kandidati për kryetar të qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Podujevë, Bedri Maqastena, ka thënë se 22 kryetarë të pikave të kësaj partie janë gati...

Pse po e mban Bulliqi të fshehur këtë dokument ku Inspektorin e Tregut e...

0
Shpejtim Bulliqi zakonisht para mediave mburret se është shumë transparent para publikut duke publikuar të gjitha dokumentet zyrtare në faqen e komunës, mirëpo vendimi...

Pas presioneve Komuna e Podujevës e kthen në pikën zero konkursin ku daja intervistojë...

0
Komuna e Podujevës konkretisht zyra e personelit ka anuluar konkursit pranim të dates 09.06.2022, njofton PodujevaPRESS.net Në njoftim thuhet se duke u bazuar në vendimin...

KPMSHCK-ja e shfuqizon vendimin e Bulliqit për transferet e inspektorëve |DOKUMENT

0
Këshilli i Pavarur Mbikëqyrës për Shërbimin Civil të Kosovës e ka shfuqizuar vendimin e kryetarit të komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqit, përmes të cilit...

Përgjysmohet Vetëvendosja në Lipjan, mbetet vetëm me tre asamblistë

0
Vetëvendosje në Lipjan nuk është se ka fituar edhe aq ulëse në zgjedhjet e fundit lokale, por edhe ato që i kishte po i...

Favorizohet ish-vartësi i Agim Veliut, eliminohet nga gara ish-ushtari i UÇK-së, Bedri Maqastena

0
Vetëvendosje me arsyetim banal e largon nga gara konkurrentin e Bulliqit Bedri Maçastena eliminohet nga gara për kryetar të Vetëvendosjes në Podujevë Bedri Maqastena, personi i...

Vetëvendosje me arsyetim banal e largon nga gara konkurrentin e Bulliqit

0
Aktivisti dhe ish Drejtori i Inspekcionit i Lëvizjes Vetëvendosje, Bedri Maçastena është eliminuar nga gara për kryetar të Vetëvendosjes në Podujevë. Burime të PodujevaPRESS bëjnë...

Nuk ka demokraci në VV-në e Podujevës, Bedri Maçastena eliminohet nga gara për kryetar

0
Aktivisti dhe ish Drejtori i Inspekcionit i Lëvizjes Vetëvendosje, Bedri Maçastena është eliminuar nga gara për kryetar të Vetëvendosjes në Podujevë. Burime të PodujevaPRESS bëjnë...

“Priten mbi 22 dorëheqje” – Tronditet Vetëvendosje në Podujevë

0
Mbi 22 kryetarë të pikave të Vetëvendosjes në Podujevë pritet të japin dorëheqje pas eliminimit nga gara të Bedri Maqastenës për të parin e...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title