Arkivat Përditshëm 07/09/2022

Përplasje mes Bulliqit dhe Ibrahimit

0
Kryetari i Asociacionit të Komunave të Kosovës, Sazan Ibrahimi në një lidhje direkte në Politiko ka akuzuar kryetarin e komunës së Podujevës se i...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title