Arkivat Përditshëm 06/08/2022

Babai rrah vajzën në Podujevë

0
Një person është arrestuar pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjes, por kishte sulmuar fizikisht dhe vajzën e tij. Sipas raportit 24 orësh...

Spitali i luftës në Llap, pjesë e muzeut në Penuhë |Pamje

0
Mban mbi vete kujtime e histori të dhimbshme të kohës së luftës. Mbi këtë tavolinë operative janë trajtuar rreth 720 të plagosur në periudhën e...

Për çka po hetohet nga Prokuroria, Shpejtim Bulliqi |Detaje

0
Në veprim për hetime është vënë të premten Prokuroria Themelore e Prishtinës rreth pretendimeve të adresuara nga ish-drejtori i Inspektoratit në Podujevë, Besnik Mulliqi,...

Hoti akuzon Kurtin: E ke harru rrugën Prishtinë-Podujevë

0
Mungesa e investimeve kapitale, lënia pa nevojë e më shumë se 200 milionë eurove në llogarinë bankare të Qeverisë, janë disa nga kritikat që...

Lajmi i fundit: Sulmohet Policia e Kosovës në veri

0
Zyrtarët e Policisë së Kosovës janë sulmuar sot në pjesën veriore të Mitrovicës. Saktësisht, ata kanë qenë duke vendosur një barkë patrulluese në Liqenin...

Plagosja në Podujevë, policia jep detaje

0
Një person i plagos mbrëmë, pasi u përfshi në një përleshje fizike. Rasti ka ndodhur në një shisha bar në Podujevë. Ndërkohë, zëdhënësja e policisë për...

Plagosje me armë në Podujevë, incidenti ndodhi në një shisha bar

0
Mbrëmë ka ndodhur një rrahje në një shisha bar në Podujevë. Konflikti në fjalë ka quar deri në plagosje të njërit prej të përfshirëve. Indeksonline raporton...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title