Arkivat Përditshëm 21/07/2022

KEDS njofton se shumë vendbanime të Podujevës nesër do të mbesin pa rrymë për...

0
KEDS ka njoftuar për punime të domosdoshme në rrjet për siguri të sistemit, transmeton PodujevaPress.net Punime të domosdoshme për siguri të sistemit 1. Nga TS 220/35/10(20)kV Podujeva...

Komuna e Podujevës siguron stafin mjekësor me policë |PAMJE

0
Për të siguruar personelin shëndetësor në Qendrën Emergjente, Komuna e Podujevës ka nënshkruar marrëveshje me Policinë e Kosovës e cila është bërë pas disa...

Podujevë: Mbyllet Zyra e Gjendjes Civile në Dumnicë

0
Banorët e fshatrave Dumnicë e Llaushë janë ankuar se Komuna e Podujevës ua ka mbyllur Zyrën e Gjendjes Civile, nga ku janë pajisur me...

Shkrimi në prestigjiozen izraelite: Çfarë mund të mësojë bota nga Shqipëria

0
Nga ROBERT SINGER Dy vite më parë, në Forumin Ballkanik kundër Antisemitizmit të organizuar nga Lëvizja Luftuese Antisemitiste (CAM), kryeministri Edi Rama e quajti vendin...

Njoftim i rëndësishëm i Komunës së Podujevës

0
Komuna e Podujevës tani është me katalog dhe platformë elektronike të paracelave dhe pronave për dhënie në shfrytëzim, thuhet në njoftimin e zyrës për...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title