Arkivat Përditshëm 19/06/2022

Agim Veliu dhe këshilltarët komunal të LDK-së nuk “flasin” mes vete |PAMJE

0
Për nder të Ditës së Çlirimit të Podujevës, u mbajt seancë solemne në shënim të kësaj dite, ku fjalë rasti mbajtën kryetari i komunës,...

Edhe deputeti Agim Veliu ishte prezent në Seancën Solemne sot në Podujevë

0
Për nder të Ditës së Çlirimit të Podujevës, u mbajt seancë solemne në shënim të kësaj dite, ku fjalë rasti mbajtën kryetari i komunës,...

Seancë solemne dhe homazhe te shtatoret dhe varrezat e dëshmorëve në Ditën e Çlirimit...

0
Për nder të Ditës së Çlirimit të Podujevës, u mbajt seancë solemne në shënim të kësaj dite, ku fjalë rasti mbajtën kryetari i komunës,...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title