Daily Archives: 20/11/2021

Më kënd do të bëjë koalicion Shpejtim Bulliqi në Podujevë? Kjo është përgjigja e...

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje në Podujevë, Shpejtim Bulliqi ka fituar zgjedhjet lokale në raundin e dytë me 14 nëntor. Ai mposhti kundërkandidatin nga radhët e...

Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell, shkruan Gazeta Express. Sipas njoftimit, temperaturat minimale do të...

Gjysmëvjetori i dytë mund të nisë me grevë

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBASHK) Rrahman Jashari, i ka bërë thirrje sërish Qeverisë që të fillojë zbatimi i...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title