Daily Archives: 04/11/2021

Pas mundjes nga Gogi në garë, ja çfarë i bëri Policia Shqiptare “Vis Kosovës”

Një garë me vetura është mbajtur mes Gogit dhe Vis Kosovës, njofton portali PodujevaPRESS. E, në këtë garë, ka qenë Gogi nga Podujeva ai që...

Dhimbja e shtyllës kurrizore, shkaqet që ndodh dhe kur duhet të shqetësoheni

Dhimbja e shpinës që shfaqet gjatë natës zakonisht është rezultat i qëndrimit jo korrekt të trupit gjatë ditës ose gjatë gjumit.Këtu përfshihet edhe veshja...

Vetëm kaq persona kanë drejt të votojnë me anë të postës nga diaspora në...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për certifikimin e rezultateve përfundimtare të raundit të parë të Zgjedhjeve Lokale për Këshilltar Komunal, njofton PodujevaPRESS.netSipas njoftimit...

Sa vota i mori “Unioni i Blakçorve” në Podujevë? Lista

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për certifikimin e rezultateve përfundimtare të raundit të parë të Zgjedhjeve Lokale për Këshilltar Komunal, njofton PodujevaPRESS.net Sipas njoftimit...

Çfarë duhet të dini para se t’i jepni fëmijës vaksinën anti-COVID, zëdhënësi i MSH-së...

Dy ditë më parë, Kosova ka miratuar vendimin për vaksinimin e fëmijëve të moshës 12-15 vjeç me vaksinën Pfizer. Për këtë, zëdhënësi i Ministrisë së...

Ndryshe nga BE-ja, Britania e Madhe i jep mbështetje qeverisë për Vettingun

Ambasada britanike në Kosovë i ka dhënë mbështetje qeverisë së Kosovës për procesin e Vettingut, përkundër kritikave të BE-së në Raportin e fundit për...

Mbi gjysma e kandidatëve për asambleistë në Podujevë kërkojnë rinumërim të votave

55 për qind të kandidatëve për asamble komunale në Podujevë nga të gjitha subjketet politike në Podujevë janë pajtuar që të ketë rinumërim të...

Paralajmërohet rritja e çmimit të vajit në mbi 2 euro në Kosovë

Vaji, një produkt bazik në shportën e konsumatorit, deri në fillim të vitit të ardhshëm mund të rritet në 2 euro e më shumë,...

Ja sa është numri i fletëvotimeve të pavlefshme në Podujevë |Dokument

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë shpalljen e rezultateve përfundimtare për zgjedhjet lokale të 17 tetorit në Kosovë, njofton portali PodujevaPRESS.net Sipas këtyre rezultateve, 21...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title