Daily Archives: 13/10/2021

Valon Maçedonci me numër 16 garon për asambleist nga VV-ja në Podujevë

Edhe pak ditë na ndajnë deri tek data 17 tetori kur mbahen zgjedhjet lokale në Kosovë, njofton PodujevaPRESS.net Njëri nga kandidatet që i ka hyrë...

Mushkolaj: Rakiq të shkarkohet, ai po kryen agresion ndaj kushtetutës dhe shtetit të Kosovës

Deklarata e ministrit serb të Qeverisë Kurti, Goran Rakiq njëherësh lider i Listës Serbe i cili aksionin e Policisë së Kosovës kundër kontrabandës së...

Ambasadori gjerman në Kosovë i reagon ashpër Goran Rakiqit: STOP

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka reaguar pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit dhe deklaratave të ministrit Goran Rakiq. Përmes...

Qeveria e Kosovës të kërkojë sqarim nga Borell

Shkruan: Behram Behluli Deklarata e z.Borrell se veprimet e njëanshme dhe të pakoordinuara janë të papranueshme duhet të jetë shqtësuese për ne! Përfaqësues i Lartë i...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title