Daily Archives: 29/09/2021

Policia hap konkurs për polic të rinj, këto janë kriteret

Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, nga ora 10:00 ka nisur fushatën sensibilizuese për aplikim për punësim në Policinë e Kosovës, raporton Gazeta Blic. Kjo...

Vendim i Qeverisë, 1500 euro për secilën familje kosovare që kanë humbur familjarin nga...

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve Hekuran Murati ka nënshkruar sot vendimin për përcaktimin e kritereve dhe kushteve lidhur me operacionalizimin e masës 3.1...

Falsifikim i dokumenteve, Policia arreston një person në Podujevë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Podujevë për falsifikim të dokumenteve. Gjatë kontrollit në lokalin pronë e të...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title