Daily Archives: 23/09/2021

Tre të armatosur hyjnë të maskuar për të vjedhur në një shtëpi në Podujevë

Katër persona kanë raportuar në polici se tre të panjohur të maskuar dhe të armatosur kanë hyrë në shtëpinë e tyre dhe kanë kërkuar...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title