Daily Archives: 13/07/2021

Ujësjellësi “Prishtina”: Ne nuk jemi të obliguar që t’i furnizojmë katet e sipërme me...

Ka disa javë që qyteti i Podujevës shumicën e kohës nuk ka ujë sidomos objektet banesore, njofton PodujevaPRESS.net E për këtë gjendje ka reaguar edhe...

Njoftim me rëndësi nga Ministria e Shëndetësisë, prej sot mund të bëjnë termine për...

Nga sot caktimi i terminit është në verzionin LIVE dhe është i mundur për qytetarët mbi moshën 18 vjeç. Në vijim gjeni të shpjeguar procesin...

Podujevë: Digjet fabrika e peletit në fshatin Murgull

Është përfshirë nga zjarri një fabrikë e peletit në fshatin Murgull të Podujevës. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:40. Rastin për Gazetën...

8 të infektuar me koronavirus të martën, dy prej tyre nga Podujeva

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shëruar 32 persona nga koronavirusi të martën. Sipas MSH-së, gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë...

Podujevë: Kthehet në shqyrtim publik Harta Zonale 2020 – 2028, Drejtori i Urbanizmit thotë...

Kuvendi i Komunës së Podujevës ka mbajtur sot mbledhje të jashtëzakonshme, në të cilën ka miratuar propozimin për ta dërguar në shqyrtim publik Projekt...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title