Daily Archives: 13/06/2021

​Personat e dënuar në tri vitet e fundit nuk mund të kandidojnë as në...

Të gjithë personat që kanë dënime të plotfuqishme në tri vitet e fundit nuk mund të kandidojnë për kryetar komune dhe asamble në zgjedhjet...

Kroacia po kërkon punëtorë sezonalë, këto janë profesionet

Pandemia e ka ulur kërkesën për fuqi punëtore në Kroaci, por ende turizmi dhe gastronomia kanë nevojë për punëtorë sezonalë. Para sezonit veror, portalet...

Ky është vendimi i Kryesisë së LDK-së për shkarkimin e Agim Veliut (Dokument)

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), ditë më parë mbajti mbledhjen e Kryesisë, ku shpalosi edhe tetë kandidaturat e saj për kryetarë të komunave. Në këtë...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title