Daily Archives: 01/06/2021

Filloi asfaltimi i shtresës së parë të asfaltit në rrugën Prishtinë-Podujevë

Pas një bllokimi të gjatë të punimeve, rifilluan punimet me një intensitet të lartë si dhe asfaltimi i shtresës  së parë të asfaltit në...

Çka po ndodh në PDK-në e Podujevës, punët “hallakamë”

Partia Demokratike e Kosovës është futur në telashe, pak muaj para zgjedhjeve lokale. Në disa prej Degëve të kësaj partie janë duke u shfaqur pakënaqësi...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title