Daily Archives: 18/05/2021

PODUJEVË: Kushtëzimi i nxjerrjes së dokumenteve me faturat e mbeturinave do të shtyhet për...

Komunarët e Podujevës nuk do të fillojnë ta zbatojnë as sivjet Rregulloren për menaxhimin e mbeturinave e që parasheh kushtëzimin e nxjerrjes së dokumenteve...

Arrestohet një person në Podujevë për dhunë në familje dhe përdorim të armës

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi të hënën pas një mosmarrëveshjeje në familje ka shtënë me armë zjarri në Podujevë. Në vend të...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title