Daily Archives: 01/05/2021

IKShPK njofton: Edhe sot raste të reja me COVID në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Podujevë: Kuvendi miratoi vendimin për transferimin e mjeteve buxhetore nga kategoria rezervë-38 në kategorinë...

Kuvendi i Komunës së Podujevës, në mbledhjen e mbajtur, ka miratuar vendimin për bartjen e të hyrave vetanake të Komunës së Podujevës, vendimin për...

Pas shumë viteve më në fund vendoset të rregullohet objekti i destinuar për çerdhe...

Në seancën e Kuvendit Komunal, ka kaluar pika e rendit të ditës për ndërtimin e çerdhes në qytet, ky projekt do të kushtojë 100...

Punimet në qendrën e qytetit në Podujevë, ‘shkel e shko’ FOTO

Shkel e shko është shprehja më e mirë që mund të thuhet për punimet që po kryhen në rrugët në zonën qendër në Podujevë,...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title