Daily Archives: 03/04/2021

Nga kjo ditë pritet mbyllja në Kosovë

Kryetari i Gastronomisë, Petrit Kllokoqi, ka thënë që nga java tjetër pritet që disa aktivitete të mbyllen për 12 ditë. Gastronomia, fitneset dhe qendrat tregtare...

Podujevë: E rrahu vjehrrën e bëri për spital, arrestohet nusja

Rreth orës 11:30, Policia e Kosovës dje ka pranuar një informacione për dhunë në familje. Fjala është për një familje në Podujevë, ku nusja e...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title