Daily Archives: 08/02/2021

Rastet e reja me COVID në Podujevë janë nga këto vendbanime |LISTA

Bazuar në njoftimin e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, lidhur me rastet e reja me COVID-19, sot në Komunën e Podujevës kemi...

Agim Veliu mesazh Vetëvendosjes nga Podujeva, i akuzon si komunista

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu ka folur sot para simpatizantëve të këtij subjekti në Podujevë. Ish- kryetari i Podujevës, Agim Veliu duke thumbuar partitë e...

Hoti: Llapi është bastion i LDK-së, e jo i atyre që bastion e kanë...

Kryeministri në detyrë dhe kandidati për kryeministër nga kjo parti, Avdullah Hoti, thotë se Podujeva mbetet basion i LDK-së. Ai e ka përsëritur sërish fjalinë...

Raste të reja me COVID në Podujevë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 2.388 mostra të...

Na ndiqni:

0FansaPëlqe
0NdjekësNdiç
0AbonuesAbonohu

Block title